Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Wydarzenia

Święto Karpia


Już tradycyjnie w pierwszy weekend lipca ryby odzyskają głos. Uprzywilejowane będą królewskie karpie zamieszkujące okolice Zatora i słynną już Dolinę Karpia.

Udostępnij

Tegoroczne Święto Karpia (dawne Dni Zatora) odbędzie się w dniach 1-3 lipca. Organizatorzy jak co roku przygotowali wiele atrakcji. Koncerty, recitale, pokazy tańca, rękodzielnictwo, wystawy, pokaz ptaków łowczych, a nawet pokaz sukni ślubnych. Chętni mogą także wybrać się „linijką myśliwską” na wycieczkę zatytułowaną „Tajniki Łowiectwa”.
Przy zamku Potockich w sobotę będzie można spotkać Indian Ameryki Północnej, a dzień później odwiedzić afrykańską wioskę. Na dzieci, te mniejsze i większe, czekać będzie kolorowy stragan i wesołe miasteczko. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie zespół Pod Budą, a w niedzielę, na zakończenie imprezy, zagra Zakopower.
Jest coś dla ducha będzie też coś dla ciała. Z pewnością nie zabraknie karpia po zatorsku i innych przysmaków przygotowanych nie tylko przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Ośrodka Kultury w Zatorze.
Serdecznie zapraszamy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Kasia Wiśniewska. Zawodowo umysł ścisły. Na co dzień duch niespokojny ciągle szukający czegoś - sama nie wiem czego. Na portalu M24 korekta tekstów - tak jakoś wyszło...