Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Ali Warren Kraków
Wydarzenia

Ali Warren w Krakowie

Ali Warren Kraków24 października 2013 roku w krakowskim Magazynie Kultury odbędzie się koncert Ali Warren’a – 24-latka pochodzącego z Wielkiej Brytanii. Jeśli cenisz delikatną muzykę akustyczną te wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!
Malopolska24 objęła patronat nad tym wydarzeniem.

Ali Warren, a w zasadzie Alistair Warren pochodzi z Tauton, ale od lat mieszka i tworzy w Londynie, gdzie wraz z przyjaciółmi stworzył grupę 'Ali Warren Band’. Zespół w listopadzie przygotował minialbum 'A Thousand Faces’ posługując się już nową nazwą: „Hush Mikolka”, ale zachowując swój stary charakter.
Jaka jest muzyka Ali’ego? To wypadkowa singer-songwrting’u, blues’a, folku oraz jazzu. Inspiracje takimi zespołami i osobistościami jak chociażby: Neutral Milk Hotel, John Martyn, Joni Mitchell, Tom Waits, Warpaint, Fela Kuti czy The Tamborines – pomagają uświadomić sobie, jak szeroki i różnorodny jest zakres inspiracji artysty.

Ali Warren zagrał liczne koncerty na Wyspach Brytyjskich oraz miał przyjemność uczestniczyć w dwutygodniowej trasie w Czechach i Polsce, gdzie stanowił support dla dobrze znanej polskiemu odbiorcy grupie Please The Trees. Został bardzo życzliwie przyjęty przez polską publiczność. W czasie kolejnej trasy będziemy mieli możliwość usłyszeć utwory z wydawnictwa 'A Thousand Faces’, która oficjalnie zostanie przedstawiona 11 listopada w Londynie. Nowe i stare kompozycje przepełnione są zajmującym, inteligentnym i emocjonalnym postrzeganiem oraz przeżywaniem muzyki przez artystę, co powinno zadowolić zarówno odbiorców lubujących się w melodii, jak i tych zwracających większą uwagę na treść utworów.

Koncert Ali Warren
24 października 2013 roku, godz. 20:00
ul. Józefa 17, Kraków
Organizatorem koncertu jest Magazyn Kultury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.