Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Praca dla absolwenta indeks
Nauka i innowacyjna gospodarka Wydarzenia

Absolwent idzie do pracy

Praca dla absolwenta indeksJeśli jesteś absolwentem kierunku humanistycznego, społecznego lub ekonomicznego z terenu jednego z szesnastu małopolskich powiatów masz szanse na doradztwo zawodowe, szkolenia i płatny staż z możliwością podjęcia pracy.

Stowarzyszenie WIOSNA przygotowało projekt „Absolwent idzie do pracy”, którego celem jest aktywizacja zawodowa absolwentów kierunków humanistycznych z terenu Małopolski oraz poprawa stanu zatrudnienia w regionie. Przygotowali oni kompleksowy program wsparcia, który pomoże nieaktywnym zawodowo absolwentom w uzyskaniu wymaganego doświadczenia, podniesieniu swoich kwalifikacji, zdobyciu wiedzy i umiejętności, a w dalszej perspektywie również znalezieniu pracy.

W programie przewidziano sto miejsc. Kwalifikują się do niego absolwenci powiatów: brzeskiego, chrzanowskiego, dąbrowskiego, gorlickiego, krakowskiego, limanowskiego, myślenickiego, nowosądeckiego, nowotarskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, tarnowskiego, tatrzańskiego, wadowickiego oraz wielickiego (województwo małopolskie).

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy na stronie Stowarzyszenia Wiosna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.