Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Wydarzenia

Shoshana czyli jak się gra w Tel-Awiwie

Muzyczni goście prosto z Izraela. Zapraszamy na koncert Shoshana który odbędzie się w krakowskim klubie Kolanko No 6. Wydarzenie nad którym objęliśmy patronat odbędzie się 20 listopada 2012 roku.

Shoshana to powstały w tym roku, izraelski duet rockowy założony w śródziemnomorskiej metropolii, nigdy nie zasypiającym Tel Awiwie. Grupę tworzy Tamar Afek (gitara, wokal, teksty) i Jonathan Harpak (perkusja). Po wieloletniej współpracy z zespołami „Carusella” (Tamar Afek) oraz „Usless ID” (Jonathan Harpak) zdecydowali, że nadszedł czas stworzyć wspólny projekt, o którym marzyli już od dawna.

Ci muzycy nie są nowicjuszami. Tamar Afek jako gitarzystka i wokalistka zespołu „Carusella” zagrała ponad 600 koncertów w Europie i USA występując w SXSW, CMJ, Festiwal FUSION, grając na jednej scenie obok takich zespołów jak The Editors, Deerhof, The Pixies. Afek zainicjowała coroczny, plenerowy izraelski festiwal „Hutzmize”.

Jonathan Harpak jako perkusista „Usless ID” przez osiem lat, dzielił scenę ta takimi zespołami jak The Hives, Gogol Bordello i Marky Ramone wykonując ponad 800 koncertów w Europie, USA oraz Azji.

Koncert 20 listopada 2012, godzina 20:00.
Klub Kolanko No 6, ul. Józefa 17, Kraków.
Organizatorem koncertu jest Fundacja Magazyn Kultury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.