Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

AEGEE Business Conference
Wydarzenia

Działasz w organizacjach studenckich? Naucz się współpracy z biznesem

AEGEE Business Conference8 maja 2014 w Krakowie odbędzie się konferencja biznesowa „Close the Deal” dotycząca fundraisingu i relacji biznesowych. Jest ona skierowana do członków organizacji studenckich i kół naukowych w całej Polsce. Malopolska24 przyjęła patronat nad tym wydarzeniem.

AEGEE – Business Conference „Close the Deal” pozwoli uczestnikom na rozwinięcie umiejętności przydatnych w fundraisingu oraz w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji z partnerem biznesowym. Aby studenci działający w organizacjach studenckich, mieli szansę zbliżyć się ze światem biznesu, organizatorzy – Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków, zaprosili do projektu praktyków: ekspertów, trenerów i biznesmenów. Przekażą oni słuchaczom swoją wiedzę i doświadczenie w trakcie prelekcji i warsztatów. Wyniesiona z nich wiedza, pomoże studentom działać efektywniej w ich macierzystych organizacjach, a w przyszłości pomoże w kontaktach z potencjalnym pracodawcą.

Po konferencji odbędzie się spotkanie networkingowe, który pozwoli studentom zetknąć się „twarzą w twarz” ze światem biznesu. Przedstawicielom firm zapewni dostęp młodzieżowych liderów, którzy kształtują opinie w swoich środowiskach.

Obszary tematyczne które zostaną omówione na konferencji:
– Narzędzia budowania relacji biznesowych.
– Metody nawiązywania kontaktów.
– Zasady współpracy z inwestorem.
– Sposoby „etycznej sprzedaży”.
– Koncepcja CSR.
– Przygotowanie strategii i realizacja kampanii fundraisingowej.

Zapisy na konferencję ruszą 18 kwietnia. Szczegóły dotyczące AEGEE-Business Conference „Close the Deal” na stronie konferencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.