Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

bieg podhalański
Wydarzenia

Stań do rywalizacji na nartach

bieg podhalańskiBiegasz na nartach? Tak? To nie zastanawiaj się tylko weź udział w VII Biegu Podhalańskim. Zmierz się z innymi biegaczami na trasie na której kiedyś wygrywała Justyna Kowalczyk.

Zawody zaplanowano na sobotę 9 lutego br. Warto jednak do ostatniej chwili śledzić komunikaty na stronie biegu www.bieg.nowytarg.pl, gdyż zmienne warunki pogodowe mogą wpłynąć na przesunięcie terminu imprezy.

Impreza ma charakter otwarty, prawo startu mają amatorzy jak i zawodnicy posiadający licencje sportowe.
Zawodnicy którzy ukończą bieg automatycznie otrzymają swój wynik poprzez wiadomość sms wysłaną na telefon komórkowy. Warunkiem otrzymania sms-a z wynikiem jest podanie w formularzu zgłoszeniowym numeru telefonu komórkowego w odpowiednim formacie.

Trasa biegu zostanie poprowadzona już chyba tradycyjnie wokół rezerwatu przyrody Bór Na Czerwonem. Start i meta znajdować się będą na lotnisku w Nowym Targu. Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę 30, 15 lub 5 kilometrową. Miejsce startu zależy od posiadanej klasy sportowej oraz kolejności zgłoszeń. Młodzież do 18 lat, ma prawo startu tylko na dystansach 5 km i 15 km za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych i lekarza. Zawodnicy do lat 18 nie mogą startować na dystansie 30 km.

Za udział w VII Biegu Podhalańskim nie będzie pobierana żadna opłata startowa. Każdy z uczestników ma zapewnione posiłki i napoje regeneracyjne na trasie, ciepły posiłek na mecie, obsługę medyczną i GOPR, a także upominek z logo biegu i medal za uczestnictwo w zawodach.

Zgłoszenia zawodników przyjmowane są do 4 lutego 2013 r. wyłącznie poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej organizatora www.bieg.nowytarg.pl. Dodatkowo będzie można zgłosić swój udział w zawodach osobiście w biurze zawodów w dniach 8 i 9 lutego.

Bieg Podhalański im. Jana Pawła II po raz pierwszy rozegrano w 2004 r. Dwie pierwsze edycje wygrała królowa zimy – Justyna Kowalczyk.Źródło: www.bieg.nowytarg.pl
fot. Mateusz Zamojski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.