Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

EveningHymns
Wydarzenia

Evening Hymns czyli nostalgiczny… punk w Krakowie

EveningHymnsJuż 12 maja 2013 roku, na scenie Magazynu Kultury wystąpi kanadyjski zespół Evening Hymns, który zagra tam jeden z dwóch, zaplanowanych w Polsce koncertów. Krakowski koncert zainicjuje dwudniowy pobyt grupy w naszym kraju. Malopolska24 przyjęła patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Evening Hymns to grupa muzyków komponująca i grająca melancholijny folk-rock. Ogomny ładunek emocjonalny znajdziecie zarówno w muzyce jak i w tekstach. Sami osobie mówią, że inspiracje czerpią z natury, z tego co ich otacza: lasów, nocy, poranków, z dzwięków wiosek mijanych w podróżach czy usłyszanych w czasie jeżdżenia na desce. Ich utwory są w pełni autorskie, indywidualne – opowiadają mnóstwo historii, które wiążą się z różnorodnymi uczuciami oraz emocjami. Zatem obok muzycznego oddania melancholii, zespół może zadziwić również radosnym i optymistycznym punkiem.

Evenings Hymns promuje w ramach trasy swój trzeci album „Spectral Dusk”, który został nagrany w północnym Ontario wraz z gościnnym udziałem innych muzyków, stanowiących grono przyjaciół zespołu. Przyjaciele pomagający zrealizować nagrania Evening Hymns na co dzień współtworzą składy: The Wooden Sky, Timber Timbre oraz City and the Colour. Skład zespołu tworzą: Jonas Bonnetta, Sylvie Smith oraz Jon Hynes.
Zespół do tej pory wydał następujące płyty: „Farewell to Harmony” (2007), Spirit Guides (2009), Spectral Dusk (2012).

Koncert 12 maja 2013, godzina 20:00.
Klub Kolanko No 6, ul. Józefa 17, Kraków.
Bilety: 15,00 PLN.
Organizatorem koncertu jest Fundacja Magazyn Kultury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.