Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Małopolskie Targi Innowacji 2013
Nauka i innowacyjna gospodarka Wydarzenia

Rekrutacja wystawców na Małopolskie Targi Innowacji przedłużona!

Małopolskie Targi Innowacji 2013Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego przedłuża rekrutację wystawców Małopolskich Targów Innowacji 2013 – potrwa do 19 kwietnia. Deklaracje uczestnictwa mogą składać małopolskie małe i średnie przedsiębiorstwa, instytucje otoczenia biznesu, instytucje naukowe oraz klastry. Wydarzenie odbędzie się już 5 czerwca 2013 roku.

Małopolskie Targi Innowacji to możliwość całkowicie bezpłatnej prezentacji działalności przedsiębiorstwa/instytucji na jednym z 50 stoisk wystawienniczych odwiedzanych rok rocznie przez niemal półtora tysiąca gości. Promocja w ramach szerokiej kampanii informacyjnej poprzedzającej wydarzenie, opis firmy w cieszącym się dużą popularnością katalogu targowo-konferencyjnym, informacja promocyjna na stronie internetowej www.iMalopolska.eu, a także możliwość nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń, prezentacji wdrożonych innowacji, pozyskania klientów i partnerów to tylko niektóre korzyści dla Wystawców Targów Innowacji.

Możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu, będą mieli przedsiębiorcy, którzy wykażą się wdrożonymi lub opracowanymi innowacjami, osiągnięciami wyróżnionymi w konkursach oceniających innowacyjność lub współpracą z uczelniami, instytutami badawczymi i innymi przedstawicielami sfery nauki. W ramach Targów zaprezentują dobre praktyki i wykorzystywane w pracy przykłady innowacyjnych rozwiązań. Rolą wystawców instytucjonalnych będzie, natomiast zaprezentowanie oferty, kierowanej do przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w zakresie wsparcia innowacji – ich finansowania, opracowania czy też wdrożenia.

Każdy z wystawców otrzyma do swojej dyspozycji umeblowane stanowisko w klimatyzowanym namiocie, wyposażonym w bezprzewodowy dostęp do Internetu i zaplecze sanitarne. Dodatkowo organizator zapewnia nieprzerwaną ochronę obiektu, umożliwiamy dojazd na płytę Małego Rynku oraz swobodny, ciągły dostęp do cateringu. W tym roku po raz pierwszy zarówno wystawcy jak i odwiedzający Targi, będą mieli możliwość udziału w wielu atrakcyjnych inicjatywach. Oferta zawiera między innymi pokazy multimedialnych i interaktywnych aplikacji, druku 3D oraz filmów z TEDex. Przewidziano też szereg ciekawych szkoleń w specjalnie przygotowanej w tym celu strefie, w ramach nowoczesnej, profesjonalnie zaprojektowanej i zaaranżowanej przestrzeni namiotu wystawienniczego.

Wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji dostępne na www.imalopolska.eu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.