Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Wydarzenia

4. Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą 2012

Góry, ostre zakręty i moc liczona w koniach mechanicznych. Już 22 czerwca 2012 roku, na terenie powiatu limanowskiego odbędzie się 4. Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą 2012. Przygotowania do zawodów właśnie wkraczają w ostatni etap.

Udostępnij

Od następnego piątku teren Powiatu Limanowskiego stanie się stolicą górskiego ścigania. Pojawią się najlepsi i najbardziej utytułowani zawodnicy z całej Europy. Tegoroczna edycja górskiego ścigania w Limanowej/Starej Wsi to aż trzy wielkie imprezy o randze mistrzowskiej. „Jedziemy Puchar Strefy Europy Centralnej, gościmy zawodników cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski i po raz pierwszy pojawią się zawodnicy startujący w cyklu Mistrzostw Słowacji” – wyjaśnia Jerzy Budacz Prezes Auto Moto Klub Limanowa.
Jan Puchała, Starosta Limanowski wymienia zalety goszczenia tak dużej imprezy sportowej na terenie powiatu: „Wspieramy jako samorząd to wydarzenie. Promocja poprzez sport jest bardzo skuteczna. Kilkanaście tysięcy ludzi odwiedzi nasze piękne ziemie. Czekamy na nich i serdecznie zapraszamy w Beskidy i Gorce. Bedę kibicował zawodnikom!”.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądał Wyścig Górski w 2011 roku, zapraszamy do obejrzenia galerii.

Wszystkie szczegółowe informacje na stronie organizatora.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.