Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

konferencja wystapien publicznych challange the dragon
Wydarzenia

Oko w oko ze… smokiem

konferencja wystapien publicznych challange the dragon
Pomnik Smoka Wawelskiego w Krakowie. Foto: Ysabel, Creative Commons.
Już 16 maja bieżącego roku Kraków zamieni się w stolicę przemówień publicznych! Najlepsi mówcy z całej Europy, ciekawe warsztaty oraz niesamowita atmosfera – wszystko to dzięki konferencji „Challenge the Dragon”. Wydarzenie to poświęcone zostało sztuce wystąpień publicznych i skierowane jest zarówno do tych, którzy wiedzą już o niej wiele, jak i do tych, którzy dopiero pragną ją opanować.
Malopolska24 przyjęła nad nią patronat medialny.

Być może zdarzyło się Wam, że mieliście coś ważnego do przekazania, lecz nie byliście pewni jak to ująć. Mogło się to zdarzyć w obecności wielu osób, ale również w mniejszym, lecz równie ważnym gronie – np. w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Być może również doświadczyliście tego, jak właściwe informacje przekazane we właściwym czasie właściwym osobom przełożyły się na sukces zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Sztuka poprawnej komunikacji, a w szczególności umiejętność wystąpień publicznych należą do tych zdolności bez których ciężko sobie poradzić w nowoczesnym świecie.

Doskonałą okazję do nauki i praktykowania komunikacji dostarcza konferencja „Challenge the Dragon” (nazwa konferencji nawiązuje do smoka – jednego z najbardziej rozpoznawalnych symboli Krakowa). Podczas trzech dni uczestnicy konferencji będą mogli usłyszeć najlepszych mówców z Europy, pozyskać nową wiedzę, rozwinąć swoje umiejętności liderskie oraz z zakresu wystąpień publicznych.

Organizatorem konferencji jest Toastmasters – międzynarodowa organizacja non-profit szkoląca od blisko stu lat mówców oraz liderów. Na regularnych spotkaniach w przyjaznej i bezstresowej atmosferze uczy się przemawiania w taki sposób aby inspirować, trafiać do serc słuchaczy oraz porywać tłumy. Dodatkowo kładzie duży nacisk na kształcenie umiejętności liderskich.

Rejestracja oraz więcej informacji na stronie konferencji oraz profilu facebook’owym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.