Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Kultura Turystyka Wydarzenia

Rozanielona Lanckorona

W Małopolsce jest takie miejsce, gdzie anioły zadomowiły się na stałe. Jak co roku, Lanckorona zapełni się skrzydlatymi istotami.

W dniach 8-9 grudnia 2012 roku, odbędzie się po raz dziewiąty festiwal „Anioł w Miasteczku”. W programie wiele atrakcji: anielski jarmark, warsztaty fotograficzne i plastyczne, anielskie przemarsze, konkurs najlepszych strojów, projekcje filmów. Festiwalowi towarzyszyć będą wydarzenia dodatkowe: m.in. ścieżka questingowa „W poszukiwaniu lanckorońskiego anioła”, akt tworzenia instalacji „Siódma Góra”, oraz konkurs fotograficzny „Anioł w miasteczku 2012”.

Jak co roku, organizator imprezy, Stowarzyszenie Ekologiczno – Kulturalne „Na Bursztynowym Szlaku” nada honorowy tytułu „Anioła Lanckorony”. Jest on przyznawany osobom, które „Lanckoronę ukochały, a jej dobre imię i urok noszą w sercu, głoszą światu poprzez swoje czyny i dzieła pamiętając o niej nawet wtedy, kiedy są daleko”.

Organizatorzy zachęcają wszystkie anioły do wizyty na lanckorońskim rynku. Wystarczy zgłosić się do nich z wypełnioną kartą uczestnictwa.

Zobacz: pełen program imprezy, wraz z kartą uczestnictwa.

Ilustracja: Wikipedia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.