Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Światowy Tydzień Przedsiebiorczości Małopolska
Nauka i innowacyjna gospodarka Wydarzenia

Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce – przedsiębiorczość ma wiele twarzy!

Światowy Tydzień Przedsiebiorczości MałopolskaW Małopolsce kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W tym roku – już piąty raz z rzędu odbędzie się ona w 18 miastach, tj.: Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Andrychowie, Bochni, Brzesku, Dąbrowie Tarnowskiej, Dobczycach, Gorlicach, Grybowie, Limanowej, Łętowem, Myślenicach, Nowym Targu, Oświęcimiu, Starym Sączu, Wadowicach, Zakopanem.
Przedsięwzięcie zainauguruje Gala Młodego Biznesu, 17 listopada o godzinie 18:00 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Spotkaniu organizowanemu przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego towarzyszyć będzie hasło „Przedsiębiorczość ma wiele twarzy”.

Jesteś przedsiębiorczy, szukasz inspiracji i pomysłu na swój biznes, chcesz założyć własną działalność gospodarczą? To wydarzenie może Cię nie tylko zainteresować, ale być może nawet zainspirować. Organizatorzy zapowiadają liczne warsztaty, szkolenia, seminaria i możliwość poznania ludzi, którzy z sukcesem prowadzą swoje firmy.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, może jednak wymagać wcześniejszej rejestracji. Jest ona prowadzona przez instytucje organizujące dane wydarzenie. Szczegółowy program oraz informacje na temat rejestracji i przebiegu wydarzenia na stronie internetowej www.tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl oraz na stronach internetowych instytucji partnerskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.