Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Techcamp Kraków
Wydarzenia

Techcamp #16 w Krakowie – magia grafiki i animacji

Techcamp Kraków
Jeden z prelegentów występujący w trakcie TechCamp #10.
Chciałbyś chociaż na chwilę przenieść się w świat technologicznej magii? Podróż do świata grafiki i animacji zapewni Ci udział w najbliższym TechCampie, który odbędzie się już 10 kwietnia w krakowskim klubie Rotunda. W czasie 16 odsłony wydarzenia o tajnikach swojego warsztatu opowiedzą nam specjaliści zajmujący się grafiką i animacją. Malopolska24 przyjęła patronat medialny nad tą edycją wydarzenia

Na scenie TechCampu, organizowanego przez Akademię Unity pojawi się Dawid Żądło z Kreski Corp. Retouching Studio, którego kunszt poznać już mogli czytelnicy francuskiego Elle, brytyjskiego Vogue, Harper’s Bazaar Romania czy Interview Magazine.
O świecie animacji 2D opowie następnie Błażej Pieczonka – ekspert w animacjach do gier mobilnych, polski Lucky Luke w animowaniu na czas i założyciel studia Pigeon – firmy która specjalizuje się w tworzeniu concept art., ilustracji i explainer video.
Wydaje Ci się ze HTML jest nieco drętwy? Rozrusza go Łukasz Stasiak z FreshMail, który opowie o procesie powstawania animowanych treści na stronie www z wykorzystaniem właściwości CSS-a 3.
Wśród prelegentów pojawi się także Jakub Piechowicz ze Studia brandingowego Good at, który wyjaśni czym jest synteza wizualna, czyli jak ważne jest prototypowanie w projektowaniu i dlaczego kontekst jest kluczowy.

Po wystąpieniach prelegentów, planowana jest wspólna dyskusja. Prelegenci będą czekać na Wasze pytania przy tematycznych stolikach. Uczestnicy mogą dowolnie zmienić stoliki i angażować się w inną dyskusję w trakcie trwania spotkania.

Organizatorzy ogłaszają konkurs na plakat TechCamp #16. Wygrać można 32-godzinny kurs grafiki 3D w „Publishing School” w Krakowie. Na prace konkursowe czekają do 9 kwietnia 2014 roku pod adresem info@techcamp.pl.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje na stronie wydarzenia: www.techcamp.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.