Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Małopolskie Targi Innowacji 2013
Nauka i innowacyjna gospodarka Wydarzenia

Zostań wystawcą Małopolskich Targów Innowacji!

Małopolskie Targi Innowacji 2013Rozpoczęła się otwarta rekrutacja na wystawców Małopolskich Targów Innowacji 2013, które odbędą się w Krakowie 5 czerwca 2013 roku. Deklaracje uczestnictwa mogą składać małopolskie przedsiębiorstwa, instytucje otoczenia biznesu, instytucje naukowe i klastry. Formularze zgłoszeniowe na bezpłatne stanowiska wystawiennicze należy nadsyłać do dnia 5 kwietnia 2013 roku. Udział w Targach to okazja dla wystawcy na bezpłatną promocje i pokazanie się szerszej publiczności.

Dla innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorców z Małopolski organizatorzy przygotowali 30 miejsc targowych. Kolejnych 20 zarezerwowanych jest dla wystawców instytucjonalnych. Przedsiębiorcy, którzy zechcą zostać wystawcami muszą wykazać się wdrożonymi lub opracowanymi innowacjami, osiągnięciami docenionymi w konkursach oceniających innowacyjność czy też współpracą z uczelniami, instytutami badawczymi i innymi przedstawicielami sfery nauki. Przedsiębiorcy – wystawcy MTI – zaprezentują dobre przykłady i udowodnią, że warto stawiać na innowacje. Rolą wystawców instytucjonalnych będzie zaprezentowanie oferty, którą kierują do przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w zakresie wsparcia innowacji – ich finansowania, opracowania czy też wdrożenia.

W ramach swojej oferty organizator – Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego gwarantuje stoisko pod namiotem usytuowanym na krakowskim Małym Rynku. Każde stoisko będzie wyposażone w zabudowę oraz podstawowe elementy meblowe. Organizator dla każdego wystawcy zapewni dostęp do prądu, bezprzewodowego Internetu oraz zaplecza sanitarnego. Wystawcy, którzy wezmą udział w Targach mogą liczyć na bezpłatną promocję – m.in. w katalogu konferencyjnym, w Internecie, a najbardziej innowacyjni także w prasie.

Na gości odwiedzających Targi oprócz stoisk wystawców będzie czekało szereg innych atrakcji, m.in.: multimedialne i interaktywne aplikacje, pokaz druku 3D, fotobudka, filmy z TEDex, atrakcyjny program szkoleniowy w salce dydaktycznej. Wszystko to w nowej wizualizacji i profesjonalnie zaprojektowanej przestrzeni.

Rekrutacja odbywa się na podstawie Regulaminu oraz jego załączników. Oceny dokumentów dokona komisja w składzie: Dyrektor oraz Z-ca Dyrektora Departamentu Rozwoju Gospodarczego, Kierownik projektu Regionalny System Innowacji Województwa Małopolskiego. Odpowiedzi na pytania można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 12 63 03 391/393 lub pisząc maila na adres imalopolska@umwm.pl. Szczegóły zawiera Regulamin Rekrutacji Wystawców dostępny na www.imalopolska.eu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.