Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

saksofon
Wydarzenia

I Tarnów gra Jazz!

saksofonJuż po raz piąty Tarnów zaprasza na International Jazz Contest. W ramach festiwalu zaprezentują się między innymi: Stanisław Sojka, The Globetrotters i Piotr Wojtasik Old Land. Gościem specjalnym będzie amerykański saksofonista, laureat GRAMMY AWARD Kenny Garrett.

International Jazz Contest to nie tylko koncerty – imprezie towarzyszą warsztaty muzyczne oraz konkurs dla debiutujących muzyków. Głównym celem Festiwalu jest popularyzacja jazzu w wykonaniu najwybitniejszych światowych i polskich artystów. Organizatorzy stawiają jednocześnie na wsparcie edukacji i promocję młodych muzyków rozpoczynających swoją karierę na scenie jazzowej, co wyróżnia tarnowski Festiwal spośród innych międzynarodowych wydarzeń jazzowych. Impreza potrwa od 29 października do 4 listopada br.

Konkurs dla wszystkich
Goście festiwalu, i nie tylko, mogą wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest iPod Nano 6g. Na stronie www.wszystkogra.malopolska.pl trzeba znaleźć baner z nutami utworu kojarzącego się z tym wydarzeniem. Zadaniem konkursowym jest odgadnięcie tytułu utworu i wysłanie go wraz z odpowiedzią na pytanie „Dlaczego uważasz, że w Małopolsce wszystko gra?” na adres: konkursy@malopolska.mw.gov.pl z tytułem „Małopolska. I wszystko gra! – Tarnów International Jazz Contest.

Więcej informacji o festiwalu i konkursie znajdziecie na www.tarnow-jazz.plŹródło: Wrota Małopolski
Foto: Wikipedia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Kasia Wiśniewska. Zawodowo umysł ścisły. Na co dzień duch niespokojny ciągle szukający czegoś - sama nie wiem czego. Na portalu M24 korekta tekstów - tak jakoś wyszło...