Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Wydarzenia

Bo sęk tkwi w interpretacji…

Pamiętacie o konkursie „Sęk w interpretacji”? Od 8 czerwca do 20 czerwca można oddawać głosy na zgłoszone do niego zdjęcia. Szesnaście wybranych, weźmie udział w finale.

Udostępnij

Wydarzenie będzie miało wyjątkową formułę. O tym, które zdjęcie zasłuży na nagrodę – aparat Leica V-LUX 3 – zdecyduje zgromadzona publiczność podczas dyskusji i głosowania. Jury konkursu będzie miało głos doradczy, komentując zdjęcia i zwracając uwagę na określone aspekty, cechujące dobrą fotografię.

Zapowiada się ciekawy, pełen emocji wieczór, podczas którego oceniane będą fotograficzne interpretacje drewnianej architektury Małopolski. Przypomnijmy, konkurs fotograficzny „Sęk w interpretacji” został zorganizowany w ramach tegorocznych Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego w celu zaprezentowania drewnianego budownictwa regionu w szerokim, niestandardowym ujęciu.

Wydarzenie jest organizowane przez Małopolski Instytut Kultury oraz markę Leica. Więcej informacji na stronie: www.konkurs.dnidziedzictwa.pl.

Finał konkursu: 22 czerwca o godz. 19.00
Leica Store
ul. Sławkowska 26, Kraków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.