Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Od Redakcji

Minął rok


Listopad to miesiąc naszych urodzin. W tym roku obchodzimy je po raz pierwszy :)

Udostępnij

Tak samo jak w życiu, nasz pierwszy rok okazał się być bardzo intensywny. Dynamicznie rozwijaliśmy się, szybko zyskując rosnące grono czytelników i współpracowników. Po roku, z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć: razem stworzyliśmy nietypowy serwis regionalny, pozytywny i skoncentrowany na wartościach o których warto mówić.

Dziękuję. To wszystko było możliwe tylko dzięki Wam. Szczególnie serdecznie chciałbym podziękować Kasi (za świetną robotę redaktorską, chłodne oko i cięty dowcip), Maciejowi (za ciekawe artykuły dowodzące ogromnego zmysłu obserwacji), Basi (za interesujące spojrzenie na kwestie związane ze środowiskiem naturalnym oraz otwarcie nam oczu na różnorodność Królestwa Fung) oraz Jarkowi (za dobre rady, cenne sugestie oraz świetne umiejętności techniczne).

Z okazji naszych pierwszych urodzin przygotowaliśmy małą niespodziankę: po raz pierwszy prezentujemy nasze logo! W jego konturze z pewnością rozpoznacie Królewski Zamek na Wawelu. Jest on symbolem tego co w nas i naszej wspólnej historii najlepsze. To miejsce szczególne, symboliczne nie tylko dla Małopolan, ale również dla wszystkich Polaków.

Jesteśmy serwisem obywatelskim. Działamy ponieważ chcemy opowiedać o naszej Małopolsce, miejscu bliskiemu naszemu sercu z którym czujemy się związani. Jeśli chcesz opowiadać z nami o swojej Małopolsce – skontaktuj się z nami już teraz!

Mam nadzieję, że za rok będzie przynajmniej tyle samo powodów do świętowania co dziś.

Witold Wiśniewski

Redaktor Naczelny

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.