Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Wydarzenia

Peter J. Birch – koncert w Krakowie!

Peter J BirchPo wakacyjnej przerwie swoją aktywność wznawia Magazyn Kultury. Na początek nowego sezonu szykuje się koncert Petera J. Birch’a oraz Grzegorza Lewka. Malopolska24 przyjęła patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Pochodzący z Wołowa (Dolny Śląsk) Peter J. Birch jest bez wątpienia jednym z najaktywniejszych polskich muzyków. Polska, Czechy, Słowacja, Holandia, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Włochy i Niemcy – w tych krajach koncertował. Wystąpił na kilku dużych europejskich festiwalach – zarówno solo, jak i ze swoim zespołem The River Boat Band. Łącznie zagrał już prawie 200 koncertów, a ma raptem 22 lata! Aktualnie promuje swój debiutancki album „When The Sun’s Risin’ Over The Town”. Płyta zebrała bardzo pochlebne recenzje w polskiej prasie.

Na koncercie wystąpi też Grzegorz Lewek, 23-letni gitarzysta, wokalista pochodzący z Biecza. Przygodę z muzyką zaczął w wieku 13 lat, po grze w kilku zespołach zdecydował się na solowy projekt. W chwili obecnej pracuje nad materiałem na swoją pierwszą płytę.

Koncert: 13 września 2013, godz.20.00
Klub Kolanko No 6, ul. Józefa 17, Kraków
Bilety: 15zł normalny, 10zł studencki
Organizatorem koncertu jest Fundacja Magazyn Kultury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.