Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Logo malopolska24
Od Redakcji

Nieruchomości – nowy serwis malopolska24

Logo malopolska24Razem z naszym partnerem – serwisem RynekPierwotny.com przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę. Wielokrotnie odbieraliśmy od Was maile z prośbami o radę dotyczącą mieszkania, kupna nieruchomości lub też polecenie doradcy.
Dziś, oddajemy Wam do dyspozycji serwis nieruchomości dla całej Małopolski (i nie tylko).

Znajdziecie w nim artykuły, porady oraz wypowiedzi ekspertów dotyczące rynku nieruchomości, urządzania mieszkania czy też budowania domu. Dzięki wyszukiwarce nieruchomości na rynku pierwotnym będziecie mieli dostęp do ponad 50 tysięcy ofert, nie tylko z regionu Małopolska (a więc obszaru większego niż samo województwo małopolskie) ale całej Polski.

Zobacz serwis nieruchomosci.malopolska24.pl

Portal będzie sukcesywnie aktualizowany, wierzymy więc, że okaże się cennym narzędziem w Waszych poszukiwaniach. Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie i komentarze.

Pozdrawiam serdecznie
Witold Wiśniewski

2 KOMENTARZE

  1. Fajny. Czytelny i łatwy w odbiorze. A wyszukiwarka rzeczywiście mi się przyda – jestem właśnie na etapie zakupu mieszkania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.