Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Festiwal Pannonica
Beskid Sądecki Kultura Wydarzenia

Festiwal Pannonica – na szlaku wędrówek ludów

Festiwal PannonicaOd 6 do 8 września 2013 nad Popradem w Barcicach, w szczerym polu (niedaleko Starego Sącza) wystąpi czołówka kapel folkowych tworząca prawdziwy muzyczny kocioł bałkańsko–karpacko-węgiersko-romski.

W ten żywiołowy sposób fani etno–rytmów z całej Polski i Słowacji pożegnają lato. W ramach wieczornych koncertów występy zapowiedzieli polscy i zagraniczni artyści. Zagra znany m.in. ze współpracy z Nigelem Kennedym i S. Spielbergiem zespół Kroke, swoim głosem i dźwiękami worldmusic zaczaruje Megitza; w świat muzyki ukraińskiej i cygańskiej zabierze słuchaczy Angela Gaber Trio, a Beogradski Akusticni Orkestarz Serbii i grassbrassowy Sokół Orkestar z Krakowa zapewnią wybuchową mieszankę tego co najlepsze na Bałkanach! Magiczny świat Orientu zaprezentuje Dikanda, zaś etniczne klimaty rodem z łemkowskich i bojkowskich zagród zapewni Kapela na Dobry Dzień.
A do tego zespół Michala Smetanki ze Słowacji, Accustic Acrobats i węgierski znakomity Söndörgő.

Nabywcom karnetów organizatorzy zapewniają: rozbicie namiotu w wiosce festiwalowej przez 3 dni, piwo (dla osób pełnoletnich), mapa turystyczna okolicy, disco Balkan Saturday Night Fever, warsztaty śpiewacze, taneczne, fujarkarskie, etnobotaniczne, owczarskie i etnodesignu.

Festiwal Pannonica
6-8 września 2013 roku,
Barcice koło Starego Sącza,
Karnet na 3 dni Festiwalu – 25 PLN.
Dla dzieci do 13 lat (pod opieką rodziców) wstęp wolny.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie festiwalu. Więcej informacji na stronie festiwalu: www.pannonica.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.