Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Kultura Małopolska

Szczęśliwa Małopolska

Singiel „Happy” Williamsa Pharella zainspirował wielu do nakręcenia filmików wzorowanych na teledysku. W rytm tej radosnej piosenki tańczą także Małopolanie. Zobaczcie sami, że Małopolska is also happy.

Klipy do „Happy” nagrywają zarówno amatorzy jak i profesjonaliści, jedni robią to dla czystej zabawy inni dla promocji. Niezależnie jednak od wszystkiego w filmikach pełno jest radości, uśmiechu i pozytywnej energii. Z resztą sami zobaczcie.


Happy Powiat Suski (Pharrell Williams – Happy)

Piosenka „Happy” wchodzi w skład ścieżki dźwiękowej do filmu „Minionki rozrabiają”. Utwór uzyskał nominację do nagrody Oskara jako Najlepsza Piosenka Oryginalna. Razem z datą publikacji singla ukazał się wideoklip do piosenki „Happy”. Jest to pierwszy teledysk całodobowy na świecie. Klip z 360 razy zapętlonym czterominutowym utworem pokazuje różnych ludzi rzekomo śpiewających „Happy” i tańczących podczas spaceru przy ulicy. Pharell szybko zyskał naśladowców i w sieci zaczęły pojawiać się filmiki zainspirowane dziełem artysty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Kasia Wiśniewska. Zawodowo umysł ścisły. Na co dzień duch niespokojny ciągle szukający czegoś - sama nie wiem czego. Na portalu M24 korekta tekstów - tak jakoś wyszło...