Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Wydarzenia

Szlachetna Paczka – już czas wybrać rodzinę

szlachetnapaczkaRuszyła internetowa baza rodzin Szlachetnej Paczki. Przez kilka najbliższych tygodni można wybrać kogoś potrzebującego i przygotować paczkę specjalnie dla niego. I wcale nie musimy tego robić sami.

Aby w grudniu móc dotrzeć z pomocą i inspiracją do zmiany do potrzebujących rodzin Stowarzyszenie Wiosna pracowało przez cały rok. Po podsumowaniu zeszłorocznej akcji trzeba było na nowo przeprowadzić rekrutację koordynatorów działań jak i znaleźć setki wolontariuszy działających w swoich lokalnych społecznościach. Później przyszedł czas na spotkania z rodzinami w potrzebie, przeprowadzenie wywiadów środowiskowych i podjęcie decyzji, które z rodzin włączyć w projekt. Po przygotowaniu bazy informacji pozostał tylko wielki finał, czas przygotowywania i dostarczania paczek.

Zostań darczyńcą. Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl

Czasem naprawdę niewiele trzeba, aby podarować komuś odrobinę szczęścia:Jeśli jeszcze nie wiesz jak działa SZLACHETNA PACZKA posłuchaj jak opowiada o tym Grzegorz Turnau:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Kasia Wiśniewska. Zawodowo umysł ścisły. Na co dzień duch niespokojny ciągle szukający czegoś - sama nie wiem czego. Na portalu M24 korekta tekstów - tak jakoś wyszło...