Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Wydarzenia

Samech już dziś!

samech Już dziś, 21 lutego 2013 roku odbędzie się koncert Samech. Wydarzenie nad którym objęliśmy patronat odbędzie się w krakowskim klubie Kolanko no 6.

Zadebiutowali wydając swoją pierwszą płytę w nowojorskiej wytwórni Tzadik, której twórcą jest John Zorn. Ich muzyka wypływa z… ich instrumentów smyczkowych, zabarwiona ciekawymi orientalnymi perkusyjnymi brzmieniami. Nie da się ich wsadzić do jednej szuflady. Ciągle się wymykają. Trzeba więc przyjść i samemu posłuchać muzyki inspirowanej różnymi gatunkami muzycznymi począwszy od klezmer, classic, jazz, latino kończąc na world music. Zapewniamy dużą dawkę pozytywnej energii a także pięknych nastrojowych melodii!

Skład zespołu: Anna Ostachowska – altówka, gwizd (pod warunkiem, że nie zacznie się śmiać), Magdalena Pluta – wiolonczela i ładny wygląd, Marek Lewandowski – kontrabas z prądem, Robert Sztorc – instrumenty perkusyjne, cajon, udu, darabukka.

Koncert 21 lutego 2012, godzina 20:00.
Klub Kolanko No 6, ul. Józefa 17, Kraków.
Bilety: 15,00 PLN (do kupienia bezpośrednio przed koncertem).
Organizatorem koncertu jest Fundacja Magazyn Kultury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.