Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Festiwal Off Plus Camera
Wydarzenia

Trwa nabór na wolontariat festiwalu OFF PLUS CAMERA

Festiwal Off Plus CameraDo końca lutego można wypełnić formularz rekrutacyjny i zgłosić się jako ochotnik do działań przy organizacji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego OFF PLUS CAMERA, który odbędzie się w dniach 2- 11 maja 2014 roku w Krakowie.

Praca wolontariusza to nie tylko obowiązki, ale też szansa rozwoju i zdobywanie nowego doświadczenia. OFF PLUS CAMERA otwiera również perspektywę poznania wybitnych osobistości kina, udziału w licznych wydarzeniach towarzyszących Festiwalowi oraz oczywiście aktywne uczestnictwo w samej imprezie. Każdy wolontariusz staje się właścicielem imiennego karnetu na Festiwal i może darmowo uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach festiwalowych.

Aby zostać wolontariuszem, wystarczy wypełnić (w terminie 14.02-28.02) formularz zgłoszeniowy na offpluscamera.com. W marcu spośród zgłoszonych, wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowy rekrutacyjne, na których zostaną przyporządkowane do działów zgodnych z umiejętnościami i predyspozycjami. Już w kwietniu ruszą pierwsze przygotowania.

W ramach wolontariatu na OFF PLUS CAMERA można zaangażować się w pracę m.in. w produkcji, w centrum festiwalowym, w kinach, przy uroczystych galach, przy obsłudze gości, w redakcji, w telewizji festiwalowej, oraz w rozbudowanej w tym roku OFF SCENIE- muzycznym dziale Festiwalu.

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego OFF PLUS CAMERA to festiwal polskiego i zagranicznego kina niezależnego. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Sztuki Niezależnej i Nie Tylko OFF CAMERA.
Festiwal został stworzony z myślą o inspirowaniu dyskusji i wymiany poglądów. Organizatorzy zapraszają młodych twórców filmowych z całego świata, reżyserów, aktorów i ekspertów z branży filmowej z myślą o tym, by festiwalowa publiczność mogła poznać bezpośrednio autorów filmów. Charakterystycznym znakiem imprezy jest umieszczenie projekcji filmowych w małych, studyjnych salach krakowskich kin w centrum Starego Miasta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.