Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Wydarzenia

Piostur Gorol Song w Andrychowie

Piostur 2011. Foto: Jarosław Skupień.
W dniach 16-18 listopada 2012 roku w Andrychowie odbędzie się 34. Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej i Poetyckiej „Piostur Gorol Song”. 30 uczestników z różnych miast, od Wrocławia poprzez Kraków aż po Lublin będzie walczyć o zwycięstwo.

Jak co roku, zmaganiom konkursowym towarzyszyć będą koncerty gości specjalnych. 16 listopada wystąpi Ania Dąbrowska (promocja płyty „Bawię się świetnie”) oraz Piotr Tłustochowicz (I nagroda Piosturu 2011), 17 listopada Grzegorz Turnau („Wieczór sowich piosenek”) oraz Sylwia Basta „Silvana” (I nagroda Piosturu 2011), a dzień później Halina Mlynkova („Muzyczna podróż dookoła świata”) oraz Karolina Cicha solo („Wieloma językami”).

Piostur Gorol Song 2012 jest imprezą kwalifikującą do udziału w 49. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku.

Szczegółowy program imprezy na stronach Piostur Gorol Song. Zdjęcie pochodzi ze stron naszego partnera, portalu Andrychow.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.