Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Domy z duszą, Adam Golec.
Wydarzenia

„Sęk w interpretacji” – rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

Domy z duszą, Adam Golec.
Domy z duszą, Adam Golec.

Już dzisiaj, w Krakowie o godzinie 19.00 odbędzie się finał konkursu „Sęk w interpretacji”. Zapraszamy do zapoznania się z galerią szesnastu konkursowych prac.

Udostępnij

Jeśli interesujesz się fotografią, lubisz dyskutować, spierać się i chcesz się dowiedzieć, co jest brane pod uwagę przy ocenie zdjęć te wydarzenie jest dla Ciebie. O tym kto wygra główną nagrodę (aparat Leica V-LUX 3) zdecyduje zgromadzona publiczność. Jury konkursu, w którym zasiądzie Łukasz Kuś, fotograf i koordynator wystaw Galerii Pauza skomentuje zdjęcia i zwróci uwagę publiczności na to, co cechuje dobrą fotografię.
Organizatorzy zapowiadają ciekawy, pełen emocji wieczór, podczas którego oceniane będą fotograficzne interpretacje drewnianej architektury Małopolski.

Konkurs organizowany przez Małopolski Instytut Kultury oraz markę Leica w ramach tegorocznych Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego w celu zaprezentowania drewnianego budownictwa regionu w szerokim, niestandardowym ujęciu.

Aktualizacja (25 czerwca 2012): Znamy zwycięzce! Główną nagrodę wygrała praca Pani Heleny Postawki.

Finał konkursu „Sęk w interpretacji”
22 czerwca 2012 roku, godz. 19.00
Leica Store, ul. Sławkowska 26, Kraków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.