Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Muzeum lotnictwa
Wydarzenia

Bon Kultury 2015

bon kultury 2015Województwo Małopolskie już po raz czwarty zachęca do bliskiego spotkania z kulturą. W ramach programu o nazwie „Bon Kultury” uzyskać można 75% zniżkę na zajęcia i wydarzenia kulturalne organizowane przez 18 małopolskich instytucji.

Wszystkie propozycje oferowane w ramach programu łączy wysoki poziom merytoryczny, niebanalny temat zajęć i ciekawa, często interaktywna forma. Aby uzyskać zniżkę wystarczy wybrać spośród propozycji zajęć oferowanych w ramach programu i zarezerwować miejsce na wybrane zajęcia bezpośrednio w wybranej instytucji kultury podając hasło „BON KULTURY”. Bon Kultury adresowany jest zarówno do dzieci i młodzieży, dorosłych i rodzin, uczestników indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

Ze zniżki będzie można skorzystać do wyczerpania puli środków przeznaczonych na dofinansowanie Bonu Kultury w 2015 roku.

Pełna lista oferowanych zajęć na www.bonkultury.pl oraz w poszczególnych instytucjach kultury biorących udział w projekcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.