Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Bal Sympatyków Rosyjskiego
Wydarzenia

Ogólnopolski i Charytatywny Bal Sympatyków Rosyjskiego w Krakowie

Bal Sympatyków Rosyjskiego
Dawid Łasut, organizator Balu. Foto: Piotr Werner Portrait & Fashion Photography.
14 lutego 2015 roku w Krakowie odbędzie się IV Ogólnopolski i Charytatywny Bal Sympatyków Rosyjskiego.

Bal odbędzie się pod hasłem „Promujemy normalność”. Jak tłumaczy jego organizator, Dawid Łasut, jego celem jest apolityczna promocja dialogu międzyludzkiego, łamanie stereotypów, dobroczynność…. i świetna zabawa! „Ludzie wszędzie są tacy sami, a szansą na łagodzenie konfliktów jest dialog międzykulturowy. Właśnie dlatego od lat promuję nasz kraj w Rosji oraz kulturę naszych sąsiadów w Małopolsce. Czynię to z pasji i z pasją!” – podsumowuje.

W programie wydarzenia koncert popularnej wokalistki rosyjskiego pochodzenia – Sashy Strunin, Michała Szpaka, chwila poezji z aktorką Magdaleną Kozińską oraz wokalem Natalii Wojtas. Ponadto wystawa prac artystki Maggi Piu oraz malarki Natalji Sawkinej. Nie zabraknie czerwonego dywanu, gigantycznego tortu – niespodzianki ufundowanego przez cukiernię „Michalscy”, degustacji wina z winiarni „Klimaty Południa” oraz obfitego stołu słowiańskich przysmaków. Podczas wieczoru odbędzie się również licytacja charytatywna. Zebrane środki wesprą operację oka 3-letniego Zachariasza Witkowskiego ze Stanisławowa z Ukrainy.

Organizator dziękuje partnerom przedsięwzięcia: biuro podróży „Oasis Tours”, salon meblowy „VINOTTI”, „Mercator Medical”, kwiaciarni „SofiFlora”, „Media Billboards”, „Femmalium” MED.&SPA, biuro podróży „Bezkresy” oraz „Arion”, pensjonatu „Ryś” w Bukowinie, SJO „Titanum”, mydlarni „u Franciszka” oraz restauracji „Krakowskie Przedmieście” i „Balkan Express Grill”.

IV Ogólnopolski i Charytatywny Bal Sympatyków Rosyjskiego
14 lutego 2015 roku, godz. 20.00.
PARK INN BY RADISSON ****
Kraków.
Bilety: 120 PLN, rejestracja biuro@efektywnyrosyjski.pl, 692 996 825

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.