Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Zeus w Oświęcimiu
Wydarzenia

Zeus w Oświęcimiu

Zeus w Oświęcimiu1 lutego 2014 roku w Oświęcimiu odbędzie się koncert rapera Zeusa, który zaprezentuje utwory ze swojej ostatniej płyty „Zeus. Nie żyje”. Płyta ta w październiku ubiegłego roku uzyskała status złotej, sprzedając się w nakładzie 15 tysięcy egzemplarzy.
Malopolska24 przyjęła patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Zeus czyli Kamil Rutkowski to pochodzący z Łodzi raper i producent muzyczny działający od 1998 roku. Od 2006 roku razem z Joteste tworzy grupę Pierwszy Milion. Od czasu wygranej w ogólnopolskim konkursie na demo roku, w 2008 roku, Zeus wydał cztery solowe albumy: „Co nie ma sobie równych” (2008, Embryo Nagrania), „Album Zeusa” (2009, Embryo Nagrania), „Zeus, jak mogłeś?” (2011, Embryo Nagrania), „Zeus. Nie żyje” (2012, Pierwszy Milion). Obok Zeusa na scenie wystąpi Joteste, a za gramofonami stanie DJ Mixair.

Joteste to raper związany z łódzką sceną hip-hopową. Autor albumu „Ulice w ogniu”, który nakładem Fandango Records ukazał się w sklepach w marcu 2011.

Koncert Zeusa
1 lutego 2014 roku, godz. 20.00
Pub Arkadia, Oświęcim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.