Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Wydarzenia

Neurasja – prywatna muzyczna neuroza?

Nie wiem jak nazwać styl jaki reprezentuje Neurasja, ale gdybym musiał go jakoś określić, powiedziałbym, że to prywatna, muzyczna neuroza. Zapraszam na psychodeliczny koncert, który odbędzie się pod naszym patronatem już 18 maja w krakowskim klubie Kolanko.

Udostępnij


Neurasja serwuje muzykę bardzo osobistą, przejmującą, momentami wręcz psychodeliczną. Utwory są dziwnymi opowieściami, snutymi w powolnym, nieśpiesznie nienaturalnym rytmie. Nie są to jednak opowieści jakie znamy, to bardziej emocje wyrywające się prosto z podświadomości wokalistki.

Neurasja to Asja Czajkowska, wokalistka wspierana przez przyjaciół – gitarzystę Karola Czajkowskiego, basistę Wojtka Traczyka, perkusistę Huberta Zemlera i wibrafonistę Marcina Ciupidro. Zespół gra w klasycznym, rockowym składzie: wokal, gitara, bas i perkusja, delikatnie przyprawionym odrobiną elektroniki. Ich jesiennie melancholijne, chwytające za serce melodie w wyjątkowej aranżacji w przedziwny sposób eksponują psychodeliczne zakamarki umysłu introwertycznej kobiety.

Jak zespół brzmi na żywo?


Koncert 18 maja 2012, godzina 20:00.
Klub Kolanko No 6, ul. Józefa 17, Kraków.
Wstęp 15 złotych.
Rezerwacja biletów: info@magazynkultury.pl
Organizatorem koncertu jest Fundacja Magazyn Kultury.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.