Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Małopolskie Targi Innowacji
Wydarzenia

Małopolskie Targi Innowacji: rekrutacji potrwa jeszcze tylko 2 tygodnie

Małopolskie Targi InnowacjiZostały jeszcze niespełna dwa tygodnie na to, aby zostać wystawcą Małopolskich Targów Innowacji 2015! Jeśli prowadzisz mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo w województwie małopolskim, opierasz jego rozwój na innowacjach i chciałbyś pokazać je szerszej publiczności to wydarzenie jest dla Ciebie.

Tra rekrutacja wystawców na tegoroczne Targi, które odbędą się 27 maja 2015 roku. Podobnie jak w latach ubiegłych dla firm przygotowanych zostało 30 miejsc targowych. Przedsiębiorcy, którzy zechcą zostać wystawcami muszą wykazać się wdrożonymi lub opracowanymi innowacjami, osiągnięciami docenionymi w konkursach oceniających innowacyjność czy też współpracą z uczelniami, instytutami badawczymi i innymi przedstawicielami sfery nauki.

Dodatkowym atutem będzie wpisywanie się profilem swojej działalności w dziedziny kluczowe dla specjalizacji regionalnej. Przedsiębiorcy, których będzie można odwiedzić na Targach, będą dowodem na to, że warto stawiać na innowacje. Pulę 50 wystawców uzupełnią zaproszone instytucje.

W ramach swojej oferty organizator gwarantuje stoisko pod namiotem usytuowanym na krakowskim Małym Rynku. Każdy boks wystawienniczy będzie wyposażony w zabudowę oraz podstawowe elementy meblowe. Dla każdego wystawcy zapewniony zostanie dostęp do prądu, bezprzewodowego Internetu, zaplecza sanitarnego oraz miejsce w katalogu targowym na opis firmy. Wystawcy, którzy wezmą udział w Targach mogą także liczyć na promocję w mediach. Wszystkie świadczenia będą
całkowicie bezpłatne.

Więcej informacji dotyczących rekrutacji, regulamin oraz niezbędne dokumenty dostępne są na stronie www.imalopolska.eu. Formularze zgłoszeniowe należy nadsyłać do dnia 26 marca 2015 roku. Organizatorem Targów jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.