Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

daniel spaleniak krakó
Wydarzenia

Daniel Spaleniak w Krakowie

daniel spaleniak krakówPod koniec października jeden z najciekawszych debiutantów 2014 roku, Daniel Spaleniak wyruszy w drugą trasę koncertową promującą krążek „Dreamers”. W krakowskim Magazynie Kultury artysta zagra energetyczny rockowy koncert.

Muzyka Spaleniaka to trzymające w napięciu, nastrojowe i niepokojące kompozycje z pogranicza alternatywnego folku i americany, które idą w parze z głębokim, niskim i szorstkim wokalem na długo zostającym w pamięci. Daniel Spaleniak zadebiutował w marcu 2014 roku albumem „Dreamers”. Artysta szybko uznany został za jeden z najciekawszych debiutów tego roku, co zaowocowało zaproszeniami na tak festiwale jak: Open’er Festival, Halfway Festival, Tatarak Festival czy Soundrive Fest. Po festiwalowych sukcesach młody muzyk z Łodzi postanowił zaprezentować materiał w zupełnie nowej odsłonie.
Koncert zagra z zepołem Inqbator w składzie: Tomasz Kerber (gitara elektryczna), Piotr Urbański (gitara basowa) i Jakub Sochacki (perkusja).

Koncertowi Daniela towarzyszyć będzie wystawa zdjęć Weroniki Izdebskiej – autorki między innymi okładki płyty „Dreamers” oraz teledysku do singla „My name is wind”.

Koncert Daniela Spaleniaka
20 listopada 2014 roku, godz. 20.00.
Magazyn Kultury
ul. Józefa 17, Kraków.
Bilety 20 PLN / 25 PLN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.