Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Małopolski Festiwal Innowacji
Nauka i innowacyjna gospodarka Wydarzenia

Małopolski Festiwal Innowacji – przyjdź i daj się zaskoczyć!

Małopolski Festiwal InnowacjiW dniach od 26 do 31 maja 2014 roku w województwie małopolskim trwać będzie Małopolski Festiwal Innowacji.

Podczas festiwalu w instytucjach naukowych, uczelniach wyższych oraz firmach w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Oświęcimiu, Nowym Targu, Chrzanowie, Trzebini, Suchej Beskidzkiej odbędzie się ponad 110 imprez: warsztatów, szkoleń, wystaw, targów oraz dni otwartych. Koordynator wydarzenia, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zapowiada, że dzięki zaangażowaniu w wydarzenie ludzi ze świata nauki oraz biznesu zaprezentowane zostaną sposoby rzeczywistego transferu wiedzy i nowych technologii oraz kierunków rozwoju innowacji w naszym regionie.

29 maja 2014 roku na Małym Rynku w Krakowie odbędą się Małopolskie Targi Innowacji. Wystawcami będą przedsiębiorcy z sektora mikro, małych i średnich firm, którzy w swoją działalność wdrożyli nowoczesne rozwiązania i technologie oraz wspierają ich rozwój. Tym samym, stanowią przykład, że innowacje się opłacają. Wszystkich zainteresowanych aktywnym uczestnictwem w dyskusji o innowacjach z pewnością zainteresuje oferta warsztatów „Przy Kawie o Innowacjach”. Ich uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie pobudzać swoją kreatywność w myśleniu i działaniu przy równoczesnym wykorzystaniu innowacji technologicznych i społecznych. Przedstawione zostaną również programy Europejskiej Współpracy Terytorialnej 2014-2020.

Aktualne informacje dotyczące Festiwalu oraz jego szczegółowy program dostępne są na stronie www.imalopolska.eu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.