Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Brzeszcze Słoń i Mikser
Wydarzenia

„Słoń” i „Mikser” w Brzeszczach

Brzeszcze Słoń i Mikser22 marca 2014 roku w małopolskich Brzeszczach odbędzie się koncert hip-hopowy Słonia i Miksera promujący ich najnowszy album „Demonologia 2”.

Najnowszy album Słonia i Miksera pt. „Demonologia II” to potrójne wydawnictwo, które ujrzało światło dzienne 4 października 2013 roku. Na dwóch płytach znajduje się 27 „tracków”. Na albumie gościnnie udzielili się: Brassi, Paluch, Antek Pcpark, Eripe, Kaen, Pih, Shellerini, KacperHTA (Ganja Mafia), Grubas/WZW, Jongmen, Jinx, Te-Tris, Dj Soina, The Returners oraz Dj Kostek. 3 CD to dokument video o kulisach powstawania albumu. Sami twórcy o swoim albumie mówią tak: „Prace nad płytą trwały rok.12 miesięcy pisania tekstów, 4 kwartały produkcji bitów, 52 tygodnie w poszukiwaniu odpowiedniego brzmienia, 365 dni lawirowania między pracą twórczą, życiem osobistym i zawodowym. Każdy werbel i każde słowo zawiera w sobie część nas. Obydwaj włożyliśmy całe serducho w to co usłyszysz i zobaczysz, jesteśmy w 100% sobą i każdy z Tracków zawartych na „D2″ powstał całkowicie naturalnie. Jesteśmy zadowoleni z płyty i mamy nadzieję, że Wy również będziecie”.

Jako support wystąpią: Ethos (Oświęcim), Pavloerapeofficial (Chorzów), Beka Squad Official (Dulowa/Karniowice).

Koncert Słonia i Miksera w Brzeszczach
22 marca 2014, godz. 19.00
Bistro Bilard – Klub Bilardowy
ul. Ofiar Oświęcimia 43, Brzeszcze
Bilety: I pula przedsprzedaży – 25,00 PLN, II pula przedsprzedaży – 30,00 PLN, w dniu koncertu – 35,00 PLN. Przedsprzedaż: w Skateshopie „Intruz” Oświęcim oraz w Bistro Bilard Brzeszcze.
Wstęp: 16 lat wzwyż (osoby niepełnoletnie z oświadczeniem)
Więcej informacji na stronie facebook’owej wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.