Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Dawid Łasut wraz Jarosławną Sawkinową
Wydarzenia

Ogólnopolski Bal Sympatyków Rosyjskiego w Krakowie

Dawid Łasut wraz Jarosławną Sawkinową
Organizator balu Dawid Łasut wraz z partnerką Jarosławną Sawkina.
1 marca 2014 roku w krakowskim Hotelu Sheraton odbędzie się trzecia edycja balu dla wszystkich sympatyków języka rosyjskiego. Malopolska24 przyjęła patronat medialny nad tym wydarzeniem.

„Celem jest (…) jak zawsze w wypadku moich wydarzeń, apolityczne promowanie kultury rosyjskiej, a także motywowanie do działania i zarażanie pozytywną energią.” – mówi Dawid Łasut, organizator wydarzenia, właściciel szkoły językowej CJR Efektywny Rosyjski oraz propagator rosyjskiej kultury i języka. „Walczę ze stereotypami. Chcę pokazać, że zwykli Rosjanie są takimi samymi ludźmi jak my. Nie powinniśmy postrzegać ich, ich języka i kultury przez pryzmat polityki realizowanej przez rząd Federacji Rosyjskiej” – dodaje.


80-kg tort w kształcie Kremla zaprezentowany na poprzednim wydarzeniu organizowanym przez Dawida Łasuta – Wieczorze Rosyjskim.

Goście bawiący na balu, będą mogli skosztować potraw ze szwedzkiego stołu oraz popróbować olbrzymiego tortu-niespodzianki (150kg!). Ponadto w programie: wystawa ikon autorstwa krakowskich malarek – Natalii Sawkiny i Ingi Suminy, open bar, występ początkujących artystów – Jolanty Januszkiewicz i Darii Bukharowej oraz aukcja charytatywna dla dzieciaków z stowarzyszenia „Piękne Anioły”.
Wszyscy zaproszeni goście musza przygotować się na zabawę taneczna do białego rana w rytm największych rosyjskich (i nie tylko) przebojów. Motywem przewodnim wydarzenia jest „Bal maskowy u Mistrza i Małgorzaty” – obowiązuje więc strój wieczorowy i maska.

Partnerami wydarzenia są: VINOTTI, Femmalium, restauracja Krakowskie Przedmieście, B.P Damar, Media Billboards oraz Cukiernia Michalscy.

Ogólnopolski Bal Sympatyków Rosyjskiego
1 marca 2014, godz. 19.45
Hotel Sheraton, Kraków.
Wstęp: 60,00 PLN
Wszystkie szczegóły na facebookowym fanpage’u. Rejestracja na stronie: http://bal.efektywnyrosyjski.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.