Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

slam w Krakowie warsztaty oratorskie
Wydarzenia

Slam czyli zmagania poetyckie

slam w Krakowie warsztaty oratorskieSlam to wydarzenie poetyckie, które już od lat gości na scenie krakowskiego Magazynu Kultury. Czym jest Slam? W największym skrócie to poeta na scenie, mikrofon i 3 minuty – do tego publiczność, która może do woli hałasować, by wyrazić swoje zadowolenie lub jego brak. Do tej kawiarniano-klubowej formy pojedynków słownych zgłosić się może każdy, ale zwycięzca jest tylko jeden!

Organizator tego wydarzenia, Fundacja Magazyn Kultury od listopada 2013 roku uruchomiła cykl warsztatów edukacyjnych. Każdorazowo, przed oratorskimi zmaganiami slamowymi, chętni mogą zdobyć umiejętności potrzebne nie tylko w oratorskim współzawodnictwie, ale także pozwalające na swobodne używanie słowa w życiu codziennym. Uczestnicy warsztatów mają szansę przećwiczyć posługiwanie się mową żywą, barwną, zrozumiałą i ciekawą.

Warsztaty tworzenia tekstów slamowych i występowania na scenie prowadzą Wojtek Cichoń i Grzegorz Bruszewski. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej, w ramach programu „Młodzież w działaniu”.

Slam poetycki, warsztaty edukacyjne
15 luty 2014 roku, godz. 16:00-19:00.
Klub Kolanko No 6, ul. Józefa 17, Kraków.
Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową, wszystkie szczegóły na stronie organizatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.