Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Zielone światło dla innowacji
Nauka i innowacyjna gospodarka Wydarzenia

Zielone światło innowacji dla turystyki przemysłowej i historycznej

Zielone światło dla innowacji
Foto: Jacklee, Creative Commons.
Zajmujesz się obsługą ruchu turystycznego? Interesuje Cię historia i dziedzictwo przemysłowe? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu i dowiedz się jak ciekawie planować i organizować wycieczki, oparte o dziedzictwo historyczne i kulturowe.

Podczas szkolenia poznasz trendy w światowej turystyce, dowiesz się, jak prezentuje się Polska z punktu widzenia turysty. Przekonasz się o roli innowacji w turystyce kulturowej, dowiesz się jak określić strategię innowacji, poznasz źródła informacji o innowacjach oraz możliwości finansowania innowacyjnych inwestycji. Poznasz również studia przypadku zastosowania innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwach branży turystyki historycznej i przemysłowej.

Po szkoleniu uczestnikom zostanie udzielone doradztwo, które pomoże w doprecyzowaniu potrzeb firmy pod kątem wdrażania innowacji oraz określeniu możliwości udziału w pozostałych formach wsparcia w projekcie: w specjalistycznym doradztwie lub specjalistycznym szkoleniu.
W tej części projektu możesz wybrać zakres tematyczny szkolenia, który najpełniej odpowiada potrzebom Twojej firmy. Szkolenia odbywają się w małych, liczących nie więcej niż 4 osoby, grupach.
Doradztwo specjalistyczne to 15 godzin indywidualnego doradztwa dla firmy, które umożliwi zidentyfikowanie trudności w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa oraz określenie metod ich przezwyciężenia. Finalnym produktem będzie plan wdrożenia innowacyjnych rozwiązań w firmie.

W szkoleniu mogą wziąć udział pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa małopolskiego zainteresowani tematyką wdrażania innowacji we własnej firmie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny i stanowi dla przedsiębiorców pomoc de minimis.

Szkolenie jest organizowane przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego i realizowane jest w ramach projektu „Zielone światło innowacji” finansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL).

Szkolenie „Turystyka historyczna i przemysłowa”
15 – 16 stycznia 2013 roku, w godz. 9.00-16.00
Hotel Grand Felix**, os. Złotej Jesieni 12, Kraków
Szkolenie jest bezpłatne a rekrutacja trwa do 8 stycznia 2013 r.

Aby zarejestrować się na szkolenie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go pod adres email: zieloneswiatlo@marr.pl.
Więcej informacji o szkoleniu dostępnych jest na stronie internetowej projektu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.