Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Wydarzenia

Echo Rosyjskich Andrzejek

Lanie wosku, wróżby i wieczór w gronie znajomych to recepta na udane andrzejki dla większości z nas. Jak się jednak okazuje można inaczej. 30 listopada w krakowskim barze podróżników „Za horyzontem” odbyła się impreza „RosyjskieAndrzejki.Efektywnie”. Kilkudziesięciu miłośników języka rosyjskiego, kuchni słowiańskiej oraz dobrej zabawy, zgromadzonych wokół CJR Efektywny Rosyjski, miało okazję bliżej się poznać, uczestniczyć w różnorodnych konkursach i grach zręcznościowych. A wszystko to w rytm najlepszych rosyjskich hitów.

„Każdy sposób jest dobry by promować swoją pasję, poznawać nowych ludzi oraz przekazywać pozytywną energię. Odbyły się już dwie edycje Ogólnopolskiego Balu Sympatyków Rosyjskiego, wernisaż wystawy „Do serca Azji”, wycieczki na Wschód, seminaria, projekt „Weekendy z rosyjskim” czy kampania społeczna przy użyciu billboardów przyszła więc pora i na andrzejki… znowu się udało i to jest najlepsza motywacja do dalszego działania” – podkreśla Dawid Łasut, trener językowy i organizator imprezy.

Ostatnią imprezę wsparły salon kosmetyczny Femmalium Med SPA (www.femmalium.pl) – fundator 5 voucherów do SPA, redakcja magazynu ЕВРОПА.RU (www.gazetarosyjska.pl) – fundator 3 prenumerat rocznych gazety oraz kilku podręczników do nauki języka rosyjskiego, a także Studio Fotograficzne Konrad Kosecki (www.kosecki.pl). Redakcja magazynu studenckiego PODAJ DALEJ ufundowała kilkanaście kart rabatowych.

Już 3. grudnia odbędzie się „Wieczór Rosyjski” – kolejne wydarzenie promujące kulturę naszego wschodniego sąsiada oraz normalizację w stosunkach polsko-rosyjskich.
Aktualności dotyczące przedsięwzięcia znajdziecie n na profilu facebook’owym CJR Efektywny Rosyjski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.