Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Andrzejki
Wydarzenia

Andrzejki w stylu rosyjskim

Andrzejki30 listopada to dzień, w którym tradycyjnie obchodzone są Andrzejki. Wigilia Andrzeja Apostoła, świętego wielu kościołów chrześcijańskich może stać dobrą okazją aby lepiej poznać kulturę naszych sąsiadów – Rosjan. Wszystko to dzięki „Rosyjskim Andrzejkom”, które odbędą się 30 listopada 2013 roku w Krakowie.
Malopolska24 przyjęła patronat nad tym wydarzeniem.

Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest Dawid Łasut, krakowski promotor języka rosyjskiego oraz właściciel szkoły językowej CJR Efektywny Rosyjski. Od wielu lat stara się przybliżyć nam kulturę i język Rosjan (zobacz wywiad jakiego nam udzielił: Rosyjski język i kultura to nie to samo co historia i stereotypy).

W programie wieczoru m.in. konkurs wiedzy o Rosji z cennymi nagrodami, profesjonalna sesja fotograficzna, karaoke, tradycyjne rosyjskie wróżby i gry ludowe. Oprócz tego poczęstunek w formie tzw. „open bar” oraz bogatego stołu szwedzkiego. „>>Rosyjskie Andrzejki. Efektywnie<< to kolejny z moich projektów nastawionych na apolityczne promowanie kultury rosyjskiej i normalizację stosunków z naszym wschodnim sąsiadem. Zapraszam serdecznie do wspólnej zabawy w słowiańskim stylu!" – podsumowuje Dawid Łasut.

Wydarzenie wspierają salon kosmetyczny Femmalium Med SPA (www.femmalium.pl) – fundator 5 voucherów do SPA na łączną kwotę 1000zł, redakcja magazynu ЕВРОПА.RU (www.gazetarosyjska.pl) – fundator 2 prenumerat rocznych gazety oraz kilku podręczników do nauki języka rosyjskiego, a także Studio Fotograficzne Konrad Kosecki (www.kosecki.pl).


„Rosyjskie Andrzejki. Efektywnie”
30 listopada 2013 roku.
Bar Podróżników „Za horyzontem”
ul. Domki 19, Kraków
Bilet: 105,00 PLN
Rezerwacja: biuro@efektywnyrosyjski.pl, 0 692 996 825.
Szczegóły na facebook’u organizatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.