Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Chrzanów Chrzanić Ciszę
Wydarzenia

Chrzań ciszę w Chrzanowie

Chrzanów Chrzanić Ciszę9 listopada 2013 roku w Starej Kotłowni w Chrzanowie odbędzie się druga edycja rapowej imprezy „Chrzanić Ciszę!”.
Malopolska24 przyjęła nad tym wydarzeniem patronat medialny.

Na scenie Starej Kotłowni w Chrzanowie usłyszycie rap w wykonaniu Rover’a z Kielc, Tymin&Peus, DJ West.

Rover Kielce. Tworzy od 2004 roku, aż do tego roku wydając underground’owe albumy. Wydał dwa projekty z „Poza Prawem”, a w duecie z Jarsonem „Rok Ciśnień”. Rok 2011 był rokiem w którym rozpoczął solową działalność – zaowocował on płytą „Kalejdoskop Wspomnień” oraz „24”.
W tym roku Rover wydaje płytę „Oddźwierny” nakładem wytwórni Step Records.

Tymin&Peus, DJ West. Poznali się na pierwszej bitwie freestyle`owej (improwizowanie) w której uczestniczyli, w styczniu 2009 roku. Szybko się zaprzyjaźnili i zaczęli ze sobą współpracować. Obaj docierali do finałów największych polskich turniejów freestyle’u oraz zajmowali miejsca na podium w tych mniejszych.Tymin został finalistą konkursów wytwórni Aptaun oraz zwyciężył konkurs dla MC’s organizowany przez producenta DonDe. W 2012 roku nakładem Comeout Label wydali „Koniec dyskusji”. W 2013 do składu koncertowego dołączył Dj West. Obecnie pracują nad minialbumem o nazwie „Setka”.

Jako wsparcie wystąpią: Tajka Orient&Dudek (chrzanowski duet tworzący razem od 2009 roku), Beka Squad (Dulowa/Karniowice), Cztery Żywioły + Tioxx (Poznań), Wicher x Diament (3/4 UDGS, Bielsko-Biała),

„Chrzanić Ciszę!”
9 listopada 2013 roku
Stara Kotłownia, Chrzanów
Bilety: 15 PLN w przedsprzedaży, 20 PLN w dniu koncertu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.