Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Nauka i innowacyjna gospodarka Wydarzenia

Konferencja „Młoda przedsiębiorczość – nowe pokolenie w biznesie” oraz panele dyskusyjne „Przy kawie o innowacjach”

MalopolskiFestwalInnowacjiW ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji, 5 czerwca 2013 roku w Krakowie odbędzie się konferencja „Młoda przedsiębiorczość – nowe pokolenie w biznesie”. A już dzień póżniej, 6 czerwca panele dyskusyjne „Przy kawie o innowacjach”.

Konferencja – nowe pokolenie w biznesie
Jaka jest „młoda przedsiębiorczość”? Spontaniczna, otwarta i kreatywna, czy może zbyt brawurowa i nieco niebezpieczna? Czym w dobie światowego kryzysu i trudności na rynku pracy jest dla młodych ludzi własny biznes? Aktem desperacji czy odważnym krokiem w stronę spełnienia aspiracji i marzeń? Jak zaistnieć na rynku krajowym, jak podbić zagraniczne? Liczy się tylko pomysł i gotowość na zmianę, czy może udaje się tylko tym najwytrwalszym i najbardziej zdeterminowanym? Jakie przeciwności mogą utrudnić młodym wejście do świata biznesu i czy „odnieść sukces” to przeskoczyć czy ominąć przeszkody, a może „oswoić” je i wykorzystać do własnych potrzeb? Konferencja pt. „Młoda przedsiębiorczość – nowe pokolenie w biznesie”, która odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie to próba odpowiedzi na dylematy tego rodzaju.

Konferencja ta, to doskonałą okazja do pogłębienia wiedzy na temat szans i kierunków „pierwszych kroków” w biznesie, a także rozwoju start-upów w Polsce i zagranicą. Polscy i zagraniczni specjaliści, głównie praktycy, podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i obserwacjami dotyczącymi szans i kierunków dla młodych przedsiębiorców.

A może dyskusja przy kawie?
W ramach paneli dyskusyjnych, które odbędą się w krakowskim klubie „Czuły Barbarzyńca” wspólnie z ekspertami różnych dziedzin, będzie można dyskutować na temat zagadnień takich jak: eko-innowacje, ekosystem przedsiębiorczości oraz wprowadzanie na rynek nowego produktu.

Koordynatorem Małopolskiego Festiwalu Innowacji oraz organizatorem Małopolskich Targów Innowacji, konferencji „Młoda przedsiębiorczość – nowe pokolenie w biznesie” oraz paneli dyskusyjnych „Przy kawie o innowacjach” jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Udział w konferencji oraz panelach dyskusyjnych jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji, której można dokonać poprzez elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej www.imalopolska.eu. Ilość miejsc jest ograniczona.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.