Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Małopolski Festiwal Innowacji
Nauka i innowacyjna gospodarka Wydarzenia

Szykuje się Małopolski Festiwal Innowacji

Małopolski Festiwal InnowacjiGdzie szukać wsparcia dla innowacyjnych pomysłów? Jak zdobyć fundusze na założenie własnej firmy? A co najważniejsze, jak umiejętnie łączyć naukę z biznesem – dowiedzą się uczestnicy Małopolskiego Festiwalu Innowacji (MFI). Przez pięć dni w Krakowie i pozostałych miastach regionu Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego wraz z Partnerami zaplanował cykl imprez promujących ideę innowacyjności w biznesie. Tegoroczna, wiosenna edycja festiwalu wystartuje już 3 czerwca. Wstęp na wszystkie festiwalowe imprezy jest bezpłatny.

Dwudziestu pięciu partnerów, koordynowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, przygotowało trzecią edycję Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Ta rekordowa, w dotychczasowych odsłonach Festiwalu, liczba partnerów pozwoliła na przygotowanie bogatego i interesującego programu wydarzeń. Targi, wystawy, szkolenia, warsztaty, konferencje, seminaria oraz spotkania z przedsiębiorcami i przedstawicielami świata nauki będą doskonałą okazją na zapoznanie się z innowacyjnością w różnych jej aspektach. Umożliwią też pozyskanie praktycznych umiejętności jak tę wiedzę wykorzystać w swojej działalności naukowej, zawodowej i prywatnej.

Festiwal obejmie swoim zasięgiem całe województwo małopolskie, a w wydarzeniach mu towarzyszących będzie można wziąć udział w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Chrzanowie, Oświęcimiu i Nowym Targu, a także… w Brukseli. Dla kogo jest Małopolski Festiwal Innowacji? Dla przedsiębiorców, studentów, absolwentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz dla tych, którzy po prostu chcieliby się dowiedzieć jak wielkie znaczenie dla gospodarki, firmy oraz rozwoju samego siebie ma innowacyjność. Organizatorzy obiecują, że w czasie Festiwalu będą zachęcać do aktywnego zgłębiania wiedzy, inicjować kreatywne dyskusje, uczyć jak patrzeć na działalność gospodarczą z naukowej perspektywy oraz wykorzystywać nowatorskie rozwiązania nauki w biznesie, opowiadać czym jest start-up i jak go wspierać, inspirować do formułowania innowacyjnych idei i stawiania odważnych kroków oraz prezentować najnowsze technologie!

Warto zwrócić uwagę na trzy wydarzenia, które już na stałe wpisały się w kalendarz imprez gospodarczych województwa małopolskiego, stanowiąc jednocześnie inspirację dla organizacji Małopolskiego Festiwalu Innowacji: Małopolskie Targi Innowacji, konferencję „Młoda przedsiębiorczość – nowe pokolenie w biznesie” oraz panele dyskusyjne „Przy kawie o innowacjach”.

Koordynatorem Małopolskiego Festiwalu Innowacji oraz organizatorem Małopolskich Targów Innowacji, konferencji „Młoda przedsiębiorczość – nowe pokolenie w biznesie” oraz paneli dyskusyjnych „Przy kawie o innowacjach” jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Szczegółowy program wydarzenia na www.imalopolska.eu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.