Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Wydarzenia

Sfotografuj Dolinę Karpia

plakat_dol_karpia_konkursfoto Lubisz fotografować? Może nadeszła pora, aby przyjrzeć się okiem obiektywu Dolinie Karpia i wziąć udział w konkursie fotograficznym?

Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie organizuje otwarty konkurs przeznaczony dla pełnoletnich fotogafów amatorów. Tematem są miejsca znajdujące się na terenie Doliny Karpia, a więc siedmiu małopolskich gmin: Zator, Brzeźnica, Osiek, Przeciszów, Polanka Wielka, Spytkowice oraz Tomice. Pora roku nie ma znaczenia, ale na zdjęciach nie powinniśmy prezentować żadnych osób. Do konkursu można zgłosić maksymalnie dwie prace, które nie były nigdzie wcześniej nagrodzone ani rozpowszechniane.

Dla zwycięzców konkursu oczywiście przewidziano nagrody. Ogłoszenie wyników nastąpi przed 12 lipca br. poprzez opublikowanie ich na stronie internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Przeciszowie (www.gbprzeciszow.pl). Nagrodzeni uczestnicy zostaną powiadomieni o swoim sukcesie indywidualnie. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Święta Gminy Przeciszów w dniu 14.07.2013 na stadionie LKS Przeciszovia.

Termin nadsyłania prac upływa 28 czerwca 2013 roku. Szczegóły i regulamina konkursu znajdziecie pod adresem www.gbprzeciszow.pl.

Dolina Karpia to obszar historycznego zagłębia hodowli karpia na Ziemi Oświęcimsko-Zatorskiej znanego już w średniowieczu. Stawy hodowlane zajmują obszary setek hektarów rozciągając się w dolinie Wisły, Skawy i Wieprzówki. „Dolina Karpia” to również program, który obejmuje kilka połączonych ze sobą działań, mających na celu stworzenie spójnej oferty turystycznej opartej na dostępnych zasobach środowiska naturalnego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Kasia Wiśniewska. Zawodowo umysł ścisły. Na co dzień duch niespokojny ciągle szukający czegoś - sama nie wiem czego. Na portalu M24 korekta tekstów - tak jakoś wyszło...