Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Wydarzenia

Wiosna… w teatrze

Wiosna w Teatrze. Foto: Marcin Gierat.
Wiosna w Teatrze. Foto: Marcin Gierat.
W dniach od 24 do 30 kwietnia 2013 roku w Andrychowie odbędą się Ogólnopolskie Otwarte Spotkania Teatralne „Wiosna w Teatrze”. Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji festiwalu będą: Jan Peszek, aktor filmowy i teatralny, Błażej Peszek wykładowca krakowskiego PWST oraz Xawery Żuławski scenarzysta i reżyser m.in. „Wojny Polsko-Ruskiej”, adaptacji kontrowersyjnej powieści Doroty Masłowskiej.

„Cieszę się, (…) że mogę wziąć udział w Andrychowskiej Wiośnie w Teatrze. Mój rodzinny Andrychów był zawsze dla Teatru gościnny.” – powiedział Jan Peszek. „Jestem ciekaw spektakli, młodych aktorów i tego, o czym za sprawą swoich przedstawień będą mówić. (…) Do zobaczenia w kwietniu” – dodał ten znany krakowski aktor.

W trakcie siedmiu dni trwania Festiwalu na trzech scenach imprezy wystąpi ponad czterystu wykonawców z całej Polski. W skład omawianego przedsięwzięcia wchodzą – Festiwal ODEON (XX Edycja w Andrychowie), Festiwal Kocioł (III Edycja w Andrychowie) i „Chcecie bajki oto bajka” (I Edycja w Andrychowie).

Organizator, Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, na swojej stronie podało ceny biletów poszczególnych wydarzeń kulturalnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.