Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Nauka i innowacyjna gospodarka Wydarzenia

W Krakowie biznesmeni będą szkolić studentów

Boss_FestiwalNadchodzi X krakowska edycja największego festiwalu biznesu w Polsce. Już 8-12 kwietnia w aulach krakowskich uczelni odbędą się bezpłatne warsztaty i szkolenia skierowane do studentów i młodych przedsiębiorców.
Malopolska24 przyjęła patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Co roku Festiwal BOSS to możliwość zetknięcia się dwóch światów – studenckiego i biznesowego. Kontakt z praktykami pozwala młodym spojrzeć na a rynek pracy z nowej perspektywy i uzupełnić wiedzę, której nie zapewniły im studia wyższe. To również szansa na nawiązanie cennych kontaktów zawodowych, które w przyszłości mogą zaowocować współpracą.

Tegoroczny Festiwal BOSS odbywa się pod hasłem „Rozwój, Kariera, Sukces”. Krakowska odsłona X-tej edycji Festiwalu BOSS to 5 dni wypełnionych spotkaniami z ludźmi sukcesu, biznesmenami, przedsiębiorcami i freelancerami. To właśnie od nich aktywni i ambitni młodzi, obecnie studiujący, czy zakładający własną działalność mogą otrzymać wymierne wsparcie merytoryczne i praktyczne.

Festiwal składa się z 6 modułów:
Inżynier – stworzony z myślą o studentach i absolwentach kierunków technicznych. W jego ramach odbywać się będą szkolenia z zagadnień porywających „umysły ścisłe”, a także warsztaty z umiejętności miękkich. Współcześnie w świecie biznesu właśnie tego typu umiejętności mają duży wpływ, a nawet mogą odegrać kluczową rolę na drodze do osiągnięcia sukcesu.
Manager 2.0 – inspirujące spotkania z ludźmi doświadczonymi na stanowiskach zarządczych oraz młodymi przedsiębiorcami, którzy odnieśli sukces na stanowisku managerskim. W ramach modułu odbędą się warsztaty z certyfikowanymi Project Managerami, którzy poprowadzą uczestników przez zakamarki profesjonalnego zarządzania projektami.
Coaching & Human Resources – cieszące się rokrocznie niesłabnącym zainteresowaniem szkolenia i warsztaty m.in. z autoprezentacji, zarządzania czasem, szybkiego czytania, komunikacji i radzenia sobie ze stresem. Inspirować i motywować do działania będa znane osobistości ze świata biznesu.
PR&Marketing – Warsztaty na temat marketingu w Internecie i tworzenia skutecznych kampanii reklamowych. Spotkania z blogerami oraz przedstawicielami największych polskich agencji reklamowych, interaktywnych i social media.
Biznes&Start-up – spotkania z przedsiębiorcami, inwestorami i freelancerami. Szkolenia w ramach tego modułu będą kłaść nacisk na umiejętności takie jak skuteczne negocjacje i techniki sprzedaży. Poruszone zostaną zagadnienia takie jak: e-biznes, start-up, zakładanie własnej działalności.
Kultura – wykłady o biznesowym savoir-vivre i etykiecie. Propagowanie idei zrównoważonego rozwoju. Inwestycje w sztukę i kulturę. Szkolenia dla każdego twórcy i artysty, wykłady dziennikarzy, publicystów.

W tym roku wśród prelegentów nie zabraknie nazwisk z listy 100 najbogatszych i 100 najbardziej wpływowych Polaków. Będą szanse do zadawania pytań i nawiązywania kontaktów networkingowych. Tegoroczna edycja pod hasłem „A jak Ty rozkręcisz swój biznes” będzie dla wszystkich uczestników potężną dawką inspiracji i motywacją do inwestowania w swoją przyszłość.

Festiwal BOSS to wydarzenie niekomercyjne i największe przedsięwzięcie Studenckiego Forum Business Centre Club. W tym roku zagości w 19 największych ośrodkach akademickich w Polsce. Jednak od kilku lat to właśnie edycja krakowska może poszczycić się mianem lidera, zapraszając ciekawych gości oraz
przyciągając największą liczbę uczestników – w zeszłym roku było ich ponad 6 tysięcy. Więcej informacji na stronie Festiwalu: www.boss2013.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Redakcja malopolska24.pl: Witold Wiśniewski - Redaktor Naczelny. Katarzyna Wiśniewska - Redaktor.