Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Sęk
Wydarzenia

Sęk w interpretacji

Sęk
Sęk. Foto: Wikipedia.
W ramach Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego, Małopolski Instytut Kultury oraz marka Leica zapraszają na konkurs fotograficzny „Sęk w interpretacji”. Nagrodą w konkursie jest aparat Leica V-Lux 3.

Udostępnij

Prace mają być interpretacjami detali architektonicznych, prezentować ich indywidualnego lub uniwersalnego znaczenie i funkcje. Uczestnicy konkursu mogą to zrobić koncentrując się na detalu, fakturze surowca czy wyjątkowym zdobnictwie lub też zaproponować swój sposób podejścia do tematu konkursu. Zdjęcie wykonane drewnianym zabytkom Małopolski, należy przesyłać do 3 czerwca na adres konkurs@mik.krakow.pl.
Do finału przechodzą zdjęcia, które otrzymają największą ilość głosów internautów w głosowaniu na stronie konkurs.dnidziedzictwa.pl. Sam finał, który odbędzie się w Leica Store w Krakowie, będzie miał nietypową formułę: jury opiniuje, ale to zgromadzona publiczność decyduje o tym, które zdjęcie jest najlepsze.

Wszystkie szczegóły konkursu i regulamin na stronie wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.