Małopolska

Małopolska jakiej nie znacie – Malopolska24.pl

Case Study Od Redakcji

Case study – nowy dział malopolska24

Studium przypadku (case study) to termin szeroko stosowany w naukach społecznych, biznesie i nie tylko. Oznacza on analizę wybranego przypadku, po to aby pokazać realia funkcjonowania na praktycznym przykładzie. W naszym nowym dziale chcemy pokazać wam wydarzenia, zjawiska oraz przedsięwzięcia warte uwagi i analizy.

Rozpatrywane przypadki będą zarówno przykładami sukcesu (dobre praktyki) jak i porażek (analiza błędów i próba odpowiedzi na pytanie jak ich uniknąć). Postaramy się dobierać ciekawe tematy dotyczące spraw społecznych, biznesu, samorządów lokalnych, rozwiązań dotyczących przyrody, zarówno z kraju jak i zagranicy, których analiza może pomóc nam w rozwoju naszego regionu.

Na pierwszy ogień rzucamy detektywa w sutannie, który doprowadził do odrodzenia Sandomierza.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem Wojciecha Kudera, dziennikarza, blogera, copywritera oraz pasjonata marketingu miejsc i promocji regionalnej, zajmującego się tymi zagadnieniami zawodowo w PLACES Studio Promocji Regionalnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Witold Wiśniewski - Andrychowianin, Małopolanin, Kosmopolak. Zawsze mu mało, zawsze chce więcej i zawsze wpada przez to w kłopoty.